ÇUDIT këngëtarja shqiptare me deklaratën që bën: Përtoj t’i laj dhëmbët… – AlpeGossip
ÇUDIT këngëtarja shqiptare me deklaratën që bën: Përtoj t’i laj dhëmbët…

ÇUDIT këngëtarja shqiptare me deklaratën që bën: Përtoj t’i laj dhëmbët…

 

Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale, super energjike në skenë dhe këngët e saj janë kthyer në hite si hiti i fundit “Dy dashni”.

Bëhet fjalë për Genta Ismajlin e cila ka qenë së fundmi e ftuar në “Shiko kush luan”, ku gjatë një loje ka çuditur me deklaratën.

Gentës i duhej të rrëfente një sekret të saj dhe këngëtarja u përgjigj: Ndonjëherë përtoj t’i laj dhëmbët” duke bërë të gjithë të qeshin.

“I ke larë sot?”, e pyeti Luana. “Sot po i kam larë”, iu përgjigj duke qeshur Genta.