KARANTINA E VIP-AVE/ Kur të gjithë duan të mbajnë trupin… në formë (FOTO) – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Kur të gjithë duan të mbajnë trupin… në formë (FOTO)

KARANTINA E VIP-AVE/ Kur të gjithë duan të mbajnë trupin… në formë (FOTO)

Si çdo ditë dhe sot do ju sjellim pjesë nga karantina e disa prej VIP-ave.

Argëtime në mënyra të ndryshme për të qëndruar të qetë në këto ditë karantine dhe mezi po presin të dalin sa më shpejtë nga kjo situatë.

AlpeNews.al ju sjell disa nga momentet e karantinës të VIP-ave sot.

Amarda Toska e ka kaluar një pjesë të kohës me vajzën dhe djalin duke luajtur me ata.

Kida e ka kaluar një pjesë të kohës me qenushen e saj, ku në foto shihet që ajo po ushqen qenushen me kek.

Çiljeta e ka kaluar një pjesë të kohës në oborrin e shtëpisë së saj duke marrë rreze dielli dhe në storyn e saj na tregon një pjesë të vogël të oborrit me pemë.

Eni Koçi e ka kaluar një pjesë të kohës dukë përgatitur një smoothie në këto ditë karantine për të mbajtur veten në formë.

Miriami e ka kaluar një pjesë të kohës me vajzën e saj në natyrë duke shijuar dhe kohën e mirë në këto ditë karantine.