E MOHUAN MEDIAT/ Albi Nako dhe Alba Hoxha e bëjnë lidhjen serioze (FOTO) – AlpeGossip
E MOHUAN MEDIAT/ Albi Nako dhe Alba Hoxha e bëjnë lidhjen serioze (FOTO)

E MOHUAN MEDIAT/ Albi Nako dhe Alba Hoxha e bëjnë lidhjen serioze (FOTO)

Lidhja e Albi Nakos me balerinën dhe prezantuesen, Alba Hoxha vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe çifti shpeshherë janë fotografuar bashkë. Megjithatë sa herë janë pyetur në intervista, të dy e kanë mohuar që mes tyre të ketë më shumë sesa bashkëpunim pune.

Pak kohë më parë Albi u zhvendos në Itali, lajm të cilin e bëri të ditur vetë Albi duke publikuar një foto në ambientet e “Rai”-t e të gjithë i uronin suksese.

Pavarësisht jetesës së re në Milano, Albi vazhdon të mbajë lidhje në distancë me Albën, madje “Panorama plus” bën të ditur se çifti e kanë bërë marrëdhënien edhe më serioze.