NA KA MUNGUAR PREJ VITESH/ Rona Nishliu rikthehet me këngë të re (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NA KA MUNGUAR PREJ VITESH/ Rona Nishliu rikthehet me këngë të re (FOTO+VIDEO)

NA KA MUNGUAR PREJ VITESH/ Rona Nishliu rikthehet me këngë të re (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision me këngën “Suus”, Rona Nishliu po rikthehet me një projekt të ri.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Rona me postimet e fundit në Instagram ku njofton se po vjen me këngë të reja.

“Këngë të reja shumë shpejt. Rona Nishliu Quartet”, shkruan Rona.

Kujtojmë që këngëtarja në shtator të vitit të kaluar u martua dhe ndonëse organizoi gjithçka në fshehtësi, lajmi u zbulua nga mediat.