DITËLINDJET E 7 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga komediani i njohur tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 7 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga komediani i njohur tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 7 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga komediani i njohur tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 7 shkurt  2019:  Përpara jush është një vit që nga fillimi do të keni plane dhe ide të qarta për atë që dëshironi të arrini.

 

 

 

Jeta juaj e dashurisë do të jetë plot me ngjarje dhe vendime të ndryshme e të rëndësishme. Këtë vit jeta do t’ju japë shanse dhe fat në situata të ndryshme, prandaj mësoni ta merrni këtë pa kërkuar shkaqe apo pasoja.

Gjatë vitit një ngjarje e rëndësishme do të zhvillohet në shtëpinë tuaj, duke sjellë së bashku të afërmit dhe miqtë në një vend.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

 
Chris Rock, 53 (Komedian)
Dieter Bohlen (Këngëtar)

Diego Laxalt (Futbollist)

James Spader, 58 (Aktor)

Bea Miller, 19 (Këngëtare)

/AlpeNews.al