PAS NDARJES NGA BLERO/ Mos vallë Afrona sapo konfirmoi lidhjen e re, foto nga surpriza romantike – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA BLERO/ Mos vallë Afrona sapo konfirmoi lidhjen e re, foto nga surpriza romantike

PAS NDARJES NGA BLERO/ Mos vallë Afrona sapo konfirmoi lidhjen e re, foto nga surpriza romantike

Ditën e djeshme përmes një postimi në rrjete sociale Blero konfirmoi lajmet se ai dhe Afrona i kanë dhënë fund martesës. Në statusin e tij, Blero shkruante se ai dhe Afrona janë ndarë që në Maj.

Mos vallë Afrona sapo konfirmoi lidhjen e re pas ndarjes nga Blero? Foto

Afrona nuk ka bërë asnjë reagim për këtë, por duket se historia me këngëtarin i përket të shkuarës. Ajo ka lënë të kuptohet se po nis një romancë të re, teksa ka publikuar në Instastory foton e një gjesti romantik që i ka bërë një koleg.

Mos vallë Afrona sapo konfirmoi lidhjen e re pas ndarjes nga Blero? Foto

Ai i ka shkruar në një makinë llogaritëse fjalën “liebe” që do të thotë dashuri. “Kur kolegu më surprizon”, ka shkruar Afrona krahas fotos.

Mos vallë Afrona sapo konfirmoi lidhjen e re pas ndarjes nga Blero? Foto

Mos vallë Afrona sapo konfirmoi lidhjen e re pas ndarjes nga Blero? Foto