NUK PËRMBAHET MË/ Moderatorja shqiptare pozon pa reçipeta (FOTO) – AlpeGossip
NUK PËRMBAHET MË/ Moderatorja shqiptare pozon pa reçipeta (FOTO)

NUK PËRMBAHET MË/ Moderatorja shqiptare pozon pa reçipeta (FOTO)

Moderatorja e emisionit “Në shtëpinë tonë”, ka vendosur ta djegë rrjetin këtë verë me fotot që ka postuar. Pas fotove me rroba banjo që tërhoqën shumë vëmendjen dhe u komentuan shumë, ditën e sotme Anjeza Maja i ka lënë fansat gojë hapur.

Moderatorja ka postuar dy foto në Instagram ku shihet e veshur me një kanotjere që i tregon qartazi gjoksin pa reçipeta. E qeshur dhe me flokët e shpupurisur, Anjeza shfaqet shumë joshëse.

Menjëherë fotot kanë tërhequr syrin e fansave dhe komplimentat kanë qenë të shumta.