MAMI SUPER SEKSI/ Zaimina Vasjari e nxjerr gjoksin fushë me bikinit e vogla fare… (FOTO) – AlpeGossip
MAMI SUPER SEKSI/ Zaimina Vasjari e nxjerr gjoksin fushë me bikinit e vogla fare… (FOTO)

MAMI SUPER SEKSI/ Zaimina Vasjari e nxjerr gjoksin fushë me bikinit e vogla fare… (FOTO)

Zaimina Vasjari vazhdon të mbetet prej vitesh një nga këngëtaret për të cilën publiku ka gjithnjë interes të dijë si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private e sidomos së fundmi që është bërë nënë e një vajze.

Pas lindjes, Zaimina i ktheu shumë shpejt linjat trupore dhe këtë verë nga ajo nuk po mungojnë foto me bikini.

Në foton e fundit këngëtarja shfaqet super seksi e shtrirë në shezlong, teksa merr rreze dielli, e veshur me bikini të zeza të vogla që i tregojnë gjoksin bombastik.

Zaimina e ka shoqëruar foton vetëm me frazën “In my feelings” referuar këngës së re të Drake që ka çmendur të gjithë dhe ashtu si kënga edhe Zaimina sapo e çmendi rrjetin.