“TË DUA SOT DHE PËRGJITHMONË”/ Robert Berisha rikthehet me Xhesikën? Dyshja kapen mat në Shqipëri (FOTO) – AlpeGossip
“TË DUA SOT DHE PËRGJITHMONË”/ Robert Berisha rikthehet me Xhesikën? Dyshja kapen mat në Shqipëri (FOTO)

“TË DUA SOT DHE PËRGJITHMONË”/ Robert Berisha rikthehet me Xhesikën? Dyshja kapen mat në Shqipëri (FOTO)

Pak kohë më parë deklarata e modeles Xhesika Kadiu bëri bujë të madhe në media. Modelja zbuloi se ajo dhe Robert Berisha dikur kishin pasur një lidhje, të cilën shpresonte ta rikthente sërish. “Të dua sot dhe përgjithmonë”, shkruante ajo mes të tjerash.

Nuk dihet ende nëse dyshja kanë vendosur të jenë sërish me njëri-tjetrin, për të vazhduar romancën e tyre, por diçka është e sigurt: mes tyre nuk është thënë ende një lamtumirë! “Prive.al” ka siguruar këtë të shtunë disa fotografi ekskluzive të tyre, në një pikë karburanti rrugës për Shqipëri.

Xhesika ka ardhur nga New Yorku vetëm pak ditë më parë. Ajo ka publikuar në Instastory një foto krah shoqes së saj, Rinës, ku shihet me të njëjtat rroba nga takimi me Robertin.