Vitet nuk kanë rëndësi/ Feston 102-vjetorin me një super zhytje në liqen (VIDEO) – AlpeGossip
Vitet nuk kanë rëndësi/ Feston 102-vjetorin me një super zhytje në liqen (VIDEO)

Vitet nuk kanë rëndësi/ Feston 102-vjetorin me një super zhytje në liqen (VIDEO)

Kjo është mënyra më e mirë për të treguar se vitet nuk kanë rëndësi. Ky burrë feston 102 vjetorin e tij të lindjes në një mënyrë krejt të veçantë.

I moshuari ka bërënjë zhytje në liqen dhe nipi i tij John Kelley e filmon teksa ai noton me kënaqësi.

Në video dëgjohen zërat e të afërmve të tjerë, të cilët janë të shqetësuar dhe e udhëzojnë të bëj kujdes të mos rrëzohet, por ai zhytet pa problem.

Videoja u bë virale.