SHEH ALBANIN NË EMISIONIN ME MODEL TË RI FLOKËSH/ Reagimi i Bietës është epik: Gruaja nuk di… – AlpeGossip
SHEH ALBANIN NË EMISIONIN ME MODEL TË RI FLOKËSH/ Reagimi i Bietës është epik: Gruaja nuk di…

SHEH ALBANIN NË EMISIONIN ME MODEL TË RI FLOKËSH/ Reagimi i Bietës është epik: Gruaja nuk di…

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë një ndër çiftet më të njohur e të dashur për publikun shqiptar, të cilët na shoqërojnë pasditeve dhe mbrëmjeve në ekran me emisonet e tyre.
Pak më parë Albani është shfaqur në ekranin e Top Channel me emisionin e tij “Top Show”, mirëpo teksa e shihte nga shtëpia, pamja e Albanit i ka bërë tepër përshtypje Bietës, e cila ka bërë reagimin epik në foton e publikuar në Instastory.

“Uuu shih shih. Paskemi ndërruar modelin e flokëve dhe gruaja në shtëpi nuk di gjë. Gjithsesi më duhet ta pranoj që të shkokan.”- ka shkruar Bieta në postimin e saj.