VAJZA E VETME E HYGERTA SAKOS FESTON DITËLINDJEN/ Moderatorja ka një urim special për të (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA E VETME E HYGERTA SAKOS FESTON DITËLINDJEN/ Moderatorja ka një urim special për të (FOTO)

VAJZA E VETME E HYGERTA SAKOS FESTON DITËLINDJEN/ Moderatorja ka një urim special për të (FOTO)

Vajza e vetme e gazetares sportive, Hygerta Sako, feston ditëlindjen. Anais bën 12 vjeçe dhe në këtë ditë nuk mund të mungonte një urim special nga ana e mami Hygertës. “Ëngëlli im, dashuria ime, mbush 12 vjeç sot. Jam e bekuar”, – ka shkruar Hygerta bashkangjitur  një fotografie të vajzës.

Hygerta ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me vajzën e saj. Pavarësisht se është shumë e angazhuar me punë, moderatorja ka treguar se është një nënë shumë e përkushtuar dhe mundohet të kalojë sa më shumë kohë me të.