KIVANÇ TATLITUG MË XHELOZ SEÇ DUHET/ I ndalon partneres daljet në publik – AlpeGossip
KIVANÇ TATLITUG MË XHELOZ SEÇ DUHET/ I ndalon partneres daljet në publik

KIVANÇ TATLITUG MË XHELOZ SEÇ DUHET/ I ndalon partneres daljet në publik

Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij, Başak Dizer janë një ndër çiftet më të pëlqyera për publikun. Ata janë njohur rreth 4 vite më parë dhe vetëm dy vite pas lidhjes i dhanë fund beqarisë në një ceremoni e cila do të mbahet mend gjatë.

Meqenëse vëmendja mediatike është shumë e përqendruar tek ata, ofertat për reklama nuk mungojnë.

Së fundmi mediat turke kanë raportuar se Basak ka marrë një ofertë shumë të mirë për të qenë imazh i një firme të njohur veshjesh. Por bashkëshortja e Kivanç është detyruar të mos e pranojë. Shkak për këtë është bërë xhelozia e tepruar e aktorit. Ai nuk dëshiron që bashkëshortja e tij të ekspozohet, prandaj e ka ndaluar të marrë pjesë.