Së shpejti PROJEKTE të reja: Argjentina nuk di të ndalet ja çfarë ka gati këtë herë (FOTO) – AlpeGossip
Së shpejti PROJEKTE të reja: Argjentina nuk di të ndalet ja çfarë ka gati këtë herë (FOTO)

Së shpejti PROJEKTE të reja: Argjentina nuk di të ndalet ja çfarë ka gati këtë herë (FOTO)

Argjentina Ramosaj ka pak kohë që publikoj projektin e saj të ri, që mund të themi se u prit shumë mirë nga publiku.

Por duket se tashmë ajo ka filluar të mendoj edhe për projekte të tjera.

Në postimin e fundit të bërë nga vet ajo në llogarinë e saj në “Insragram”, e shohim të bukur në imazhet e publikuar po edhe me një porosi.

“Bash kesh tu mendu, a jeni gati për këngën e radhës” kishte shkruar Argjentina në këto imazhe.

Ndryshe, këngëtarja seksi është e martuar dhe nënë e një djali.