“REJAN” NË FOKUSIN E PAPARACËVE/ Aktorja fotografohet në momente private me të dashurin – AlpeGossip
“REJAN” NË FOKUSIN E PAPARACËVE/ Aktorja fotografohet në momente private me të dashurin

“REJAN” NË FOKUSIN E PAPARACËVE/ Aktorja fotografohet në momente private me të dashurin

Aktorja turke Ebru Sahin tashmë njihet nga të gjithë prej rolit të saj në serialin “Rejan”. Së fundmi ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave turke dhe paparacëve pasi iu zbulua lidhja me basketbollistin Cedi Osman. Aktorja fillimisht e mohoi lidhjen duke i quajtur të rreme lajmet e gazetarvëe. Mirëpo kur u kap mat nga paparacët, e kapur për dore me të dashurin, Ebru u detyrua ta pranojë lidhjen. Tani çifti janë çdo ditë në fokusin e mediave. Ata ndodhen me pushime së bashku me miqtë, ku edhe janë fotografuar nga paparacët. Në disa prej fotove çifti shfaqen në momente private duke u puthur e përqafuar. Ebru Sahin duket shumë e lumtur në krahët e basketbollistit.