“SKIVI MË I PATALENTUARI”/ Ky i famshëm sapo e ofendoi reperin shqiptar dhe nuk durohet – AlpeGossip
“SKIVI MË I PATALENTUARI”/ Ky i famshëm sapo e ofendoi reperin shqiptar dhe nuk durohet

“SKIVI MË I PATALENTUARI”/ Ky i famshëm sapo e ofendoi reperin shqiptar dhe nuk durohet

Reperi i njohur shqiptar, Bim Bimma, mendon se Skivi, ish-anëtar i Babastars është ndër më të patalentuarit.

Burim Kursani ishte i ftuari i Alaudin Hamitit mbrëmë në emisionin “Nd’rrimi i Natës” në Klan Kosova, ku u pyet për marrëdhëniet me kolegët dhe muzikën rep në Kosovë e Shqipëri.

Gjatë lojës së famshme “Haje ose Thuaje”, Bim Bimma tha pa frikë se kush është reperi më i patalentuar sipas tij!

“Është Skivi”, u shpreh ai ndërkohë që nuk preferoi t’i përgjigjej pyetjes së dytë, “pse”.

Ai foli edhe për largimin nga grupi P.I.NT që kishte krijuar bashkë me Mc Kresha0n the Lyrical Son.

“Kam menduar që kemi vizion të njejtë, vizion ndryshe e tendenca të tjera për muzikë e sidomos plane të tjera për artistat e ri”, tha Bim Bima ndër tjerash.

Reperi tha dhe emrin e të dashurës së parë që ka pasur dhe për me tepër ndiqni videon e mëposhtme!