ALKETA VEJSIU VJEN ME NJË EMISION TË RI/ Do të rikthehet në “Piter Pan”, por… – AlpeGossip
ALKETA VEJSIU VJEN ME NJË EMISION TË RI/ Do të rikthehet në “Piter Pan”, por…

ALKETA VEJSIU VJEN ME NJË EMISION TË RI/ Do të rikthehet në “Piter Pan”, por…

Para se të ngjitej në festivalin prestigjioz të Sanremos dhe të vihej në qendër të vëmendjes nga mediat italiane, moderatorja Alketa Vejsiu ka dhënë një intervistë për emisionin “Jo vetëm modë”. Gjatë intervistës ajo ka treguar se do të rikthehet sërish me emisionin “Piter Pan” si dhe ka zbuluar një të re nga jeta profesionale.

Alketa ka bërë të ditur se në muajin shtator do të vijë në televizionin Klan me një format të ri.

 

Moderatorja nuk ka zbuluar të tjera detaje thjesht ka shtuar se po ecën në rrugë të mirë.