MODERATORET E PASDITES/ Rudina dhe Bieta sjellin pranverën në ditët me shi. Ja çfarë veshën - AlpeGossip
MODERATORET E PASDITES/ Rudina dhe Bieta sjellin pranverën në ditët me shi. Ja çfarë veshën

MODERATORET E PASDITES/ Rudina dhe Bieta sjellin pranverën në ditët me shi. Ja çfarë veshën

Dy moderatoret  e njohura Bieta Sulo dhe Rudina Magjistari janë çdo ditë në ekranin shqiptar me emisionin “Ftesë në 5” dhe “Rudina”. Look-u i tyre i ditës na bë gjithmonë të jemi kuriozës e si do të jetë, se çfarë do të kenë veshur dy moderatoret. A do të ketë Bieta të veshur një kostum serioz? Apo a do të ketë Rudina dhe sot një fund me bel të lart?

Siç e shikoni më psohtë ALPEgossip.al  ju sjell veshjen e dy moderatoreve pasditen e sotme. Beita ka të veshur një fustan të kuqerremtë me disa kopsa të zeza rreth dekoltesë dhe një rrip leopard në mes. Ngjyra e fustanit i ka theksuar në një mënyrë shumë të bukur tiparet e fytyrës.

Ndërsa Rudina sot ka të veshur një fund me shtrat të lart, modelin e të cilit ja shohim shpesh. Dhe një këmishë plot me ngjyra të zverdhura e që sjellin pranverën. E dukur për mrekulli Rudina edhe sot bëri një emision plot harmoni. ALPEgossip.al