Meghan Markle e PRANON publikisht: Më mungon shumë aktrimi… – AlpeGossip
Meghan Markle e PRANON publikisht: Më mungon shumë aktrimi…

Meghan Markle e PRANON publikisht: Më mungon shumë aktrimi…

Jeta e saj ndryshoi pas martesës me Princin Harry, Meghan Markle u detyrua që ti japë fund karrierës së saj si aktore.

Gjatë vizitës së saj të mërkurën në Dublin, zbuloi se i mungon seriali ku punonte në Shtetet e Bashkuara “Suits”.

Ndërsa fliste me publikun, një fanse i tha: “Jam një fanse e Suits dhe më mungon shumë.”

Nuk mungoi reagimi i dukeshës 36 vjece, e cila i tha: “Edhe mua.”

Meghan është përshkruar gjithmonë si një femër e qeshur dhe pozitive, që transmeton energji të mirë tek publiku.