TË REHATSHME DHE.../ Zbuloni cilat janë këpucët më trendy për verën e 2019-ës (FOTO) - AlpeGossip
TË REHATSHME DHE…/ Zbuloni cilat janë këpucët më trendy për verën e 2019-ës (FOTO)

TË REHATSHME DHE…/ Zbuloni cilat janë këpucët më trendy për verën e 2019-ës (FOTO)

Moda këtë verë duket se po ecën paralelisht me rehatinë.

Pra nuk do sforconi veten me këpucë të cilat janë të parehatshme, vetëm e vetëm për hir të modës! JO!

Trendy i kësaj vere janë sandalet me pak takë, shapkat me gomë të trashë, atletet, etj,… të gjitha komforte dhe tepër të bukura.

Ju ftojmë të shikoni fotot e mëposhtme dhe me shumë gjasë do i pëlqeni të gjitha modelet, pa përjashtim.