NUK DO TI NJIHNI/ Shihni si dukeshin këta çifte të showbizit para disa vitesh: Nga Ardit Gjebrea… – AlpeGossip
NUK DO TI NJIHNI/ Shihni si dukeshin këta çifte të showbizit para disa vitesh: Nga Ardit Gjebrea…

NUK DO TI NJIHNI/ Shihni si dukeshin këta çifte të showbizit para disa vitesh: Nga Ardit Gjebrea…

Shpesh herë duket se vipa-t i kap nostalgjia duke publikuar foto nga kujtimet vite më parë.  Çiftet zgjedhin me anë të një foto të  për të treguar  fillimet e lidhjes së tyre dhe ndoshta shumë prej jush nuk i mbani mend.

Ata në foto shfaqen me flokë, më të imët dhe tepër të rinj. Sigurisht nuk mund të rrimë pa komentuar edhe pjesën e “look-ut” i cili na bënë të qeshim më të madhe.

Dhe pse sot ata kanë ndryshuar shumë në pamjen e tyre, këto foto do të jenë gjithmonë të bukura

Ardit dhe Anila Gjebrea

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska

Xhensila Myrtezai dhe Bes Kallaku

Robert Berisha dhe Nora Istrefi

AlpeNews.al