DO SHOKOHENI/ 3 vipe-t që shpenzuan miliona për një veshje “Versace” dhe “Louis Vuittion” – AlpeGossip
DO SHOKOHENI/ 3 vipe-t që shpenzuan miliona për një veshje “Versace” dhe “Louis Vuittion”

DO SHOKOHENI/ 3 vipe-t që shpenzuan miliona për një veshje “Versace” dhe “Louis Vuittion”

Në javën që lam pas një nga temat më të përfolura ishte veshja e vip-ave të cilat kishin shifra marramendëse.

Mund të kushtojn sa një makinë apo sa tre rroga pune dhe kjo gjë duket  se i ka shokuar disi fansat.

Jo vetëm fansat por edhe revista e njohur zviceriane komentoi luksin e shfrenuar të reperes Loredana. Mirëpo ka edhe artiste të tjera që nuk mbeten pas për veshjet super të shtrenjta dhe së fundmi pas motrave Hoxha vendin e parë po e zënë vajzat nga Kosova si Era,Morena dhe Loredana.

Ne kemi përzgjedhur 3 nga veshjet më të shtrenjta të javës që lam pas.

Loredana Zefi

Luana Vjollca

Era Istrefi

AlpeNews.al