E HARROI LEDJANËN/ Mevlani paska bërë këngë me Antonelën (VIDEO) – AlpeGossip
E HARROI LEDJANËN/ Mevlani paska bërë këngë me Antonelën (VIDEO)

E HARROI LEDJANËN/ Mevlani paska bërë këngë me Antonelën (VIDEO)

Mevlani duket se e ka harruar historinë me Ledjanën, të cilës i kushtoi dhe këngë e tani është shprehur i penduar për zgjedhjet që ka bërë në “Përputhen”.

Në emisionin “Jashtë Loje” në Top News, Mevlani zbuloi se me Antonelën ka bërë këngë, por për shkak të zënkave mes tyre nuk e ka përfunduar.

Madje Antonela tregon se ata kishin xhiruar dhe videoklipin.

VIDEO