JO VETËM “SHOOTING”/ Njihuni me vipet shqiptare “të fiksuara” pas kafes: Nga Monika Kryemadhi deri tek…(FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM “SHOOTING”/ Njihuni me vipet shqiptare “të fiksuara” pas kafes: Nga Monika Kryemadhi deri tek…(FOTO)

JO VETËM “SHOOTING”/ Njihuni me vipet shqiptare “të fiksuara” pas kafes: Nga Monika Kryemadhi deri tek…(FOTO)

Nëse do hidhni një sy në profilin e vipave në instagram sigurisht që nuk do t’iu  shpëtoj ky detaj, ku secili prej nesh gjen veten. Jo vetëm për  shooting por këto femra bashkangjitur me foton  kanë treguar edhe fiksimin për kafen.

Me sa duket vajzat e shoowbizit shqiptar harxhojnë shumë energji edhe e vetmja zgjidhje është të konsumojn kafe. Megjithatë sot mund të  shihet  edhe si trend i momentit të postosh foto me kafen në dorë edhe këtij trendi nuk u kanë shpëtuar edhe disa prej femrave  më të njohura të botës së ekranit . Njihuni me disa prej tyre:

1.Monika Kryemadhi

2.Lori Hoxha

3.Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

4.Roza Lati

5.Marina Vjollca

6.Nevina Shtylla

Përgatiti: AlpeNews.al