“DËSHIROJNË TË JENË…”/ VIP-at shqiptarë që janë Ujori, karakteristikat e përbashkëta mes tyre (FOTOT) – AlpeGossip
“DËSHIROJNË TË JENË…”/ VIP-at shqiptarë që janë Ujori, karakteristikat e përbashkëta mes tyre (FOTOT)

“DËSHIROJNË TË JENË…”/ VIP-at shqiptarë që janë Ujori, karakteristikat e përbashkëta mes tyre (FOTOT)

Kemi hyrë zyrtarisht në datat e shenjës së Ujorit 20 janar-19 shkurt, ku disa prej VIP-ave të showbizzit shqiptar i përkasin këssaj shenje të cilët gëzojnë edhe disa karakteristika të përbashkëta.

Por cilat janë këto karakteristika që i bashkojnë ata me njëri-tjetrin?

Alpegsossip.al ju sjell disa prej tyre: Një nga karakteristikat kryesore të personave të shenjës së Ujorit është dëshira për të qenë ndryshe. Pavarësisht se ndjekin vazhdimisht trendet, të lindurit në këtë shenjë preferojnë që t’i besojnë më së shumti stilit të tyre. Ujorët rrallë janë konfliktualë dhe në të shumtën e kohës i gjeni duke punuar fort për gjërat inovative që kanë në kokë.

Por kush janë këta VIP-a që i përkasin shenjës së Ujorit?

Lyrical Soon feston në 28 janar dhe mbush 37-vjeç.

No description available.

 

Elvana Gjata feston në 3 shkurt dhe mbush 34-vjeç.

Feston sot ditëlindjen, Elvana Gjata i bën urimin më të veçantë vetes

Orinda Huta feston në 5-shkurt dhe mbush 34-vjeç.

Go me go music', Orinda Huta gives her mother the most special congratulations

Çiljeta Çilaga feston në 6 shkurt dhe mbush 36-vjeç.

You are everything I wanted", Çiljeta Xhilaga excites with her beautiful dedication to the most important man in her life (PHOTO) - Gossip

Almeda Abazi feston në 13 shkurt dhe mbush 29-vjeç.

5 months pregnant, Almeda Abazi is excited by her pregnancy

Floriana Garo feston në 15 shkurt dhe mbush 34-vjeç.

Floriana Garo, pregnant for the second time! - TV Mania