ARMINA MEVLANI “SHUAN” KURESHTJEN/ Ja sa vite diferencë në moshë ka me Shkëlzenin (FOTO) – AlpeGossip
ARMINA MEVLANI “SHUAN” KURESHTJEN/ Ja sa vite diferencë në moshë ka me Shkëlzenin (FOTO)

ARMINA MEVLANI “SHUAN” KURESHTJEN/ Ja sa vite diferencë në moshë ka me Shkëlzenin (FOTO)

Lidhja e blogeres Armina Mevlani dhe djalit të ish kryeministrit Sali Berisha ka zhurmuar gjithmonë median. Shpesh Armina është akuzua si shkaktarja që solli ndarjen mes Shkëlzenit dhe partneeres së tij me të cilën kishte dy fëmijë.

Gjithashtu diferenca e moshës ka qenë diçka që është përfolur. Një fans aka pyetur Arminën se sa vite dferenca mes tyre. ’11 vite’ ka shkruar Armina duke shuar kështu edhe këtë kureshtje.