SE DINTE QË ISHTE LIVE/ Trejsi Sejdini bën veprimin që e flliqi përpara fansave: Të q* r*pt… – AlpeGossip
SE DINTE QË ISHTE LIVE/ Trejsi Sejdini bën veprimin që e flliqi përpara fansave: Të q* r*pt…

SE DINTE QË ISHTE LIVE/ Trejsi Sejdini bën veprimin që e flliqi përpara fansave: Të q* r*pt…

Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe gjithmonë është përfolur në media jo vetëm për çmimin në ‘Miss Universe’ dhe përfaqësimin e Shqipërisë në Tajlandë por edhe për jetën private.
Trejsi është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon video dhe foto që komentohen gjatë. Ajo shpesh herë bën dhe video live me fansat e saj, mirëpo së fundmi bukuroshja shqiptare ka harruar telefonin tek live dhe teksa po përpiqej t’i jepte makinës ka hasur disa vështirësi.

Në një video të siguruar nga faqja e ndjekur në ‘Instagram’, ‘Demaskimet, ndërkohë që po mundohej t’i jepte makinës, Trejsi dëgjohet teksa shpërthen në të shara me fjalë të pista, mirëpo sapo shikon celularin e ndezur menjëherë përpiqet që ta fikë atë.