Vajza e Sabianit, Keisi, nuk e di çfarë është turpi! Ul pantallonat, tregon të pasmet, por bën veprimin që nuk pritej! (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Sabianit, Keisi, nuk e di çfarë është turpi! Ul pantallonat, tregon të pasmet, por bën veprimin që nuk pritej! (FOTO)

Vajza e Sabianit, Keisi, nuk e di çfarë është turpi! Ul pantallonat, tregon të pasmet, por bën veprimin që nuk pritej! (FOTO)

Hajde Keisi hajde!

Ajo është vajza e një prej këngëtarëve më të njohur shqiptar, por tërhoqi vëmendjen e publikut me daljet e saj pranë anëtarëve të grupit OTR mirëpo edhe me fotot e nxehta që publikon në Instagram. Janë pikërisht këto postime provokuese në rrjetet sociale që e bëjnë Keisin të përflitet shumë në mediat online.

Së fundmi Keisi i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj me një foto të nxehtë, ku ka ulur pantallonat dhe ka treguar të pasmet e saj seksi.

Në përshkrim të kësaj fotos ajo ka shkruar: “Më lini të jem e drejtë për një minutë” . Mirëpo Keisi ka bllokuar komentet në këtë foto, pasi me siguri nuk ka dashur komente negative.