ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Sasha Sobhani vjen në Kosovë për Morena Tarakun (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Sasha Sobhani vjen në Kosovë për Morena Tarakun (FOTO)

ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Sasha Sobhani vjen në Kosovë për Morena Tarakun (FOTO)

Lidhja e miliarderit nga Teherani, Sasha Sobhani me Morena Tarakun bëri bujë të madhe në media.

Lajmi se dyshja janë prej kohësh së bashku dhe bën tatuazh emrin e njëri-tjetrit u komentua mjaft gjatë në shtypin rozë.

E më së shumti u përfol edhe ndarja e tyre duke lënë pas gjurmë tek të gjithë fansat e dyshes. Megjithatë, Sasha vazhdon të jetë në fokus të mediave pasi kohët e fundit ka qenë në Shqipëri ndërsa tani paralajmëron destinacionin e radhës.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram Sobhani bën të ditur se si destinacion tjetër ka shtetin e Kosovës.

A po vjen ai për Morenën në Kosovë?

Sido që të jetë, Morena ka heshtur për këtë ngjarje por një byzylyk në një nga fotot e saj me shkronjën S, lë të kuptohet se diçka po ndodh.