CHIARA FERRAGNI SËRISH “SHËNJESTËR” / Olti Curri tregon momente nga situata në konfuzion total (VIDEO) – AlpeGossip
CHIARA FERRAGNI SËRISH “SHËNJESTËR” / Olti Curri tregon momente nga situata në konfuzion total (VIDEO)

CHIARA FERRAGNI SËRISH “SHËNJESTËR” / Olti Curri tregon momente nga situata në konfuzion total (VIDEO)

Olti Curri mesa duket është bezdisur paksa nga veprimi që të gjithë u fiksuan pas videos në fjalë dhe sot na ka treguar nje episod vërtet të veçantë.

Blogeri ka postuar dy video në Instastory të homologes së tij italiane, ku dyshon nëse ajo thotë “erdhi redi” apo nëse thotë “Geti e Redi”.

E gjitha kjo një episod thumbues nga Olti i cili në videon e dytë shkruan si mbishkrim:

“Amon mos ma përktheni ju anglosaksonët se e dëgjoj e kuptoj çfarë thotë. Ishte për gallatë…Gallatë = Fun”.

Me siguri po qeshni tashmë! Jo të gjithë Vip-at e famshëm mund të flasin shqip.