FUSTANI “TRADHËTON” AKTOREN E NJOHUR/ Ekspozon gjoksin në event (FOTOT) – AlpeGossip
FUSTANI “TRADHËTON” AKTOREN E NJOHUR/ Ekspozon gjoksin në event (FOTOT)

FUSTANI “TRADHËTON” AKTOREN E NJOHUR/ Ekspozon gjoksin në event (FOTOT)

Dy ditë më parë është mbajtur premiera e shumëpritur e filmit të fundit të James Bond, “No Time to Die”. Aty ishin të ftuar shumë personazhe të famshëm, mes tyre edhe aktorja e “Knives Out”, Ana De Armas.

Kjo e fundit dukej mahnitës me një fustan të ri nga Louis Vuitton, me një dekolte të hapur dhe një të çarë deri në kofshë.

Fustani i çarë deri te pjesët intime “tradhton”

Por teksa po dilte nga makina që të parakalonte në tapetin e kuq, ajo pati një incident të vogël. Siç vihet re nga fotot e publikuara nga mediat e huaja, aktoren e famshme e “tradhtoi” veshja, duke ekspozuar më shumë se ç’duhet.

 

 

Filmi ishte planifikuar fillimisht të dilte në prill 2020, por u shty për shkak të pandemisë së koronavirusit.

  • foto galeri
  • foto galeri