Kjo vajzë i ka rrëmbyer zemrën moderatorit të njohur të ''Fiks Fare'' (FOTO) - AlpeGossip
Kjo vajzë i ka rrëmbyer zemrën moderatorit të njohur të ”Fiks Fare” (FOTO)

Kjo vajzë i ka rrëmbyer zemrën moderatorit të njohur të ”Fiks Fare” (FOTO)

Aktori dhe tashmë një ndër moderatorët e emisionit investigativ “Fiks Fare”, Dorian Ramaliu, duket se është në një lidhje të re.

Kohët e fundit moderatori është parë me një bjonde simpatike për të cilën hamëndësohet të jetë e dashura e tij.

Epo u kape ”mat” tani Dori dhe shpresojmë të mos e mohosh.