ME SHOQET E SAJ/ Ja si Baby G feston ditëlindjen rrugëve të Anglisë (VIDEO) – AlpeGossip
ME SHOQET E SAJ/ Ja si Baby G feston ditëlindjen rrugëve të Anglisë (VIDEO)

ME SHOQET E SAJ/ Ja si Baby G feston ditëlindjen rrugëve të Anglisë (VIDEO)

Por pavarësisht videos së Lim Hotit duket se këngëtarja e ka festuar ditëlindjen pa të,  por me shoqet e saj. Ajo ka publikuar shumë video nga Birmingham i Anglisë ku është argëtuar pafund.

Së fundmi, Gordana ka publikuar dhe një video ku shihet në rrugët e qytetit anglez teksa e buzëqeshur hap një shampanjë për të festuar ditën e saj të lindjes.