NUK DO TA BESONI/ Këngëtarja me famë botërore J.LO i “kopjon” klipin Ronelës (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Këngëtarja me famë botërore J.LO i “kopjon” klipin Ronelës (FOTO)

NUK DO TA BESONI/ Këngëtarja me famë botërore J.LO i “kopjon” klipin Ronelës (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar në rrjete sociale këngën dhe klipin e saj më të fundit “Maje men”.
Ndërkohë pas saj edhe këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka publikuar një klip të ri, i cili çuditërisht ngjan mjaft me klipin e Ronelës.

E surprizuar edhe vetë ajo ka shkruar në rrjete sociale se fatmirësisht e publikoi këngën më parë pasi do akuzohej se kishte kopjuar këngëtaren.