GAFA/ Është një nga “BIZESMENËT MË TË FUQISHËM SHQIPTAR” por nuk di të shkruaj…(FOTO) – AlpeGossip
GAFA/ Është një nga “BIZESMENËT MË TË FUQISHËM SHQIPTAR” por nuk di të shkruaj…(FOTO)

GAFA/ Është një nga “BIZESMENËT MË TË FUQISHËM SHQIPTAR” por nuk di të shkruaj…(FOTO)

Fatmir Hysenbelliu është djali i një ndër biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri, Irfan Hysenbelliut.

Padyshim jeta që bën dhe pasuria që zotëron e ka bërë Fatmirin të komentohet gjerësisht nga mediat rozë.

Makinat luksoze, udhëtimet e shpeshta, veshjet firmato që mbajnë emrin e tij, tregojnë vetëm një pjesë të të jetesës së shtrenjtë që bën Fatmiri.

Së fundi ai ka ndarë me fansat në Instagram një foto ku shkruan “Crayz Toliet”  nga “Crayz Toilet”  gabimi i tij vazhdon akoma sepse ai nuk e ka vënë re këtë gaf, dhe vazhdon të jetë në profilin e tij.

Përgatiti: AlpeNews.al