Alesia Bami ”tërbon” rrjetin me bikini braziliane/ Shihni si i ironizon fansat me këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
Alesia Bami ”tërbon” rrjetin me bikini braziliane/  Shihni si i ironizon fansat me këtë detaj (FOTO)

Alesia Bami ”tërbon” rrjetin me bikini braziliane/ Shihni si i ironizon fansat me këtë detaj (FOTO)

Alesia Bami është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar e cila pasi u bë shumë e njohur në Instagram, u bë pjesë e emisionit investigativ “Stop” si velinë. Për shumë vite ajo është marrë me balet dhe ky është sekreti që ajo gëzon një trup për t’u admiruar dhe nuk heziton t’i shfaqë linjat e saj në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme nga përditshmëria, por jo vetëm. Sigurisht që nuk kanë munguar as fotot provokuese gjatë pushimeve të saj dhe ato që ka publikuar së fundmi janë me të vërtetë “HOT”. Bukuroshja e ekranit ka publikuar një foto ku shfaqet me të brendshme braziliane dhe një t-shirt të bardhë, ndërkohë që ka nxjerrë në pah të pasmet e saj.

Dhe për shumë personat që e akuzojnë për Photoshop, Alesia ka publikuar një video në instastory duke ironizuar me fansat ku shkruan: “Unë mendoj se është Photoshop”.