Kjo nuk mund të ndodhte! Armina uron miken e saj për ditëlindje duke e puthur në buzë… (FOTO) – AlpeGossip
Kjo nuk mund të ndodhte! Armina uron miken e saj për ditëlindje duke e puthur në buzë… (FOTO)

Kjo nuk mund të ndodhte! Armina uron miken e saj për ditëlindje duke e puthur në buzë… (FOTO)

Ajo është një nga blogeret shqiptare më në zë dhe njihet për jetën e saj luksoze.

Me postimet e saj në Insta na ka treguar se është e dashuruar pas modës dhe e kemi parë si një personazh të qetë të showbizz-it shqiptar.

E kemi fjalën për Armina Mevlanin e cila së fundmi me anë të një postimi në Instastory ka shkaktuar një seri dyshimesh tek fansat.

Armina ka uruar me foton e publikuar mesa duket një miken e saj për ditëlindje por me një pozicion vërtet të dyshimtë pasi dy vajzat shihen shumë afër njëra-tjetrës duke i bërë të gjithë të mendojnë se nga dashuria e tepërt mund të përfundojnë edhe në një puthje paksa lezbike.

Të jetë një puthje serioze nga ato kur vajzat duhen shumë mes tyre apo thjesht një provokim i blogeres dhe mikes së saj?

Gjykojeni vetë si të doni, me siguri të shumtë janë ata që janë bërë xheloz për Arminën dhe miken e saj.