VIDEO e rrallë! Shikoni si Noizy rreh një nga ndjekësit e tij sepse ai… – AlpeGossip
VIDEO e rrallë! Shikoni si Noizy rreh një nga ndjekësit e tij sepse ai…

VIDEO e rrallë! Shikoni si Noizy rreh një nga ndjekësit e tij sepse ai…

Me siguri është hera e parë që e shihni një video të tillë.

E kemi parë Noizyn në fillimet e tij teksa ushtronte ndeshjet e rrugës ‘Street fighter’ ndërkohë që më pas jeta e tij mori tjetër drejtim duke u angazhuar me muzikën. Sot ai është një ndër reperat më të njohur dhe më të pëlqyer por kjo nuk do të thotë se e ka të vështirë t’i rikthehet zanatit të vjetër nëse dikush e prek në pikë të dobët. Në këtë video amatore, Noizy dallon tek rreh një djalë pasi sipas tij ai e ka ofenduar rëndë. Ka qenë vetë reperi i ‘Midis Tirone’ që i ka vajtur ‘midis lokalit’ djalit në fjalë dhe e ka qëlluar disa herë si ndëshkim për ofendimin që ka bërë ndaj tij.