MARINA DHE GETOARI NDODHEN ME PUSHIME/ Moderatoren “e gjen belaja” në mes të Cubës (FOTO) – AlpeGossip
MARINA DHE GETOARI NDODHEN ME PUSHIME/ Moderatoren “e gjen belaja” në mes të Cubës (FOTO)

MARINA DHE GETOARI NDODHEN ME PUSHIME/ Moderatoren “e gjen belaja” në mes të Cubës (FOTO)

Çifti i njohur i showbizit shqiptar  Marina Vjollca dhe Getoar Selimi  ndodhen në Kuba për të festuar përvjetorin e martesës.

Ata kanë publikuar foto të ndryshime në rrjetet sociale ku shihen tepër të lumtur pranë njëri tjetrit.

Disa orë më parë Marina ka postuar një foto në Instastory ku tregon hallin e madh.

Ska internet fare në Cuba,duhet të blesh këto karta që të funksionoj shumë pak” shkruan moderatorja mbi foton