VOGËLUSHI LUAN ME GJARPËRINJTË/ Prindërit e filmojnë dhe qeshin me të (VIDEO) – AlpeGossip
VOGËLUSHI LUAN ME GJARPËRINJTË/ Prindërit e filmojnë dhe qeshin me të (VIDEO)

VOGËLUSHI LUAN ME GJARPËRINJTË/ Prindërit e filmojnë dhe qeshin me të (VIDEO)

Këto pamje shokuese tregojnë një fëmijë të vogël që luan me gjarpërinj.

Në pamjet filmike do të shikoni se fëmija shkon tek një fole me gjarpërinj dhe i kap ata pa frikë. Më pas ia jep babait të tij, i cili duket se nuk e ka problem atë që sheh.

Madje, ai qesh dhe e filmon të birin sikur nuk po ndodh asgjë.

Videoja është filmuar në Kinë dhe besohet se familja e vogëlushit merret me mbarështimin e gjarpërinjve