“ÇFARË NDODHI ME BARKUN?” Pas shtatzanisë Jona Spahiu shfaqet perfekte në plazh (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË NDODHI ME BARKUN?” Pas shtatzanisë Jona Spahiu shfaqet perfekte në plazh (FOTO)

“ÇFARË NDODHI ME BARKUN?” Pas shtatzanisë Jona Spahiu shfaqet perfekte në plazh (FOTO)

Kanë kaluar vetëm pak muaj pas lindjes dhe moderatorja Jona Spahiu duket në formë perfekte.

Çdo publikim i saj në Instagram ngre të njëjtën pyetje: Si ia ka dalë t’i rikthejë linjat pas shtatzënisë?

Sot moderatorja simpatike ka publikuar një foto nga dita e saj në plazh. Jona bashkë me familjen dhe të voglin Raiden kanë shijuar disa orë me diell buzë detit.

Në foton e publikuar Jona duket mjaft në formë e veshur sportive. Por ajo që vumë re ishte barku i sheshtë, për të cilin e pyesin edhe ndjekësit:

“Ku barku”?

E deri sa Jona të na kthejë një përgjigje ne po shijojmë fotot e saj të këndshme me vogëlushin.