Miliarderi u shpreh i lumtur pas ndarjes, ÇMENDET Morena Taraku: Më lëpifsh p**** (FOTO) – AlpeGossip
Miliarderi u shpreh i lumtur pas ndarjes, ÇMENDET Morena Taraku: Më lëpifsh p**** (FOTO)

Miliarderi u shpreh i lumtur pas ndarjes, ÇMENDET Morena Taraku: Më lëpifsh p**** (FOTO)

Ditën e sotme bëri bujë të madhe lajmi i ndarjes së këngëtares Morena Taraku me miliarderin iranian, Sasha Sobhani. Pasi bënë tatuazh në trup emrat e njëri-tjetrit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve, çifti nuk u panë më së bashku dhe nuk ndiqeshin më në Instagram.

Disa orë më parë, miliarderi Sasha publikoi në Instastoryn e tij një video ku i thonte Morenës ‘Shko pirdhu’, teksa digjte me flakën e një çakmaku byzylykun që kishte në dorë. Pas videos, ai shkroi në Instastory se ishte single dhe i lumtur, gjë që e ka çmendur Morenën, e cila nuk ka duruar dhe i ka dedikuar në Storyn e saj tekstin e një kënge.

 

“Lick my pussy and my crack”, shkruhej në videon e saj, që në shqip do të thotë “Më lëpij organin gjenital.”