Xheloze nga fama e Genta Gjalpit, Marina shfaqet pa të brendshme (FOTO) – AlpeGossip
Xheloze nga fama e Genta Gjalpit, Marina shfaqet pa të brendshme (FOTO)

Xheloze nga fama e Genta Gjalpit, Marina shfaqet pa të brendshme (FOTO)

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, gjithmonë tërheq vëmëndien e mediave rozë.

Në rrjetet sociale Marina është shumë aktive dhe poston herë pas herë foto ku tregon format e saj bombastike.

Këtë herë Marina ka postuar foto e cila na ka ngjallur shumë pikëpyetje.

Ajo së fundmi ka postuar një foto në Instastory me një fustan tëjët të shkurtër nga ku vumë rë një detaj.

Marina duket se ka ”harruar” të veshi të brendëshmët. Ndoshta mos e ka ndjerë vetën pak të lënë pas dore nga vëmëndja mediatike dhe kërkon ta fitojë kështu?

Ndoshta është ”ndjerë” pak xheloze pasi shoqa e saj Genta Gjapi e riktheu sërisht vemëndjen mediatike ndaj vetes me veshjen tek Rudina.