Ledri i publikon FOTO me dy femra në krevat, Faton Shoshi merr ”hak”! Zbulon femrën që po shoqëron reperin në pushime – AlpeGossip
Ledri i publikon FOTO me dy femra në krevat, Faton Shoshi merr ”hak”! Zbulon femrën që po shoqëron reperin në pushime

Ledri i publikon FOTO me dy femra në krevat, Faton Shoshi merr ”hak”! Zbulon femrën që po shoqëron reperin në pushime

Ai është një nga menaxherët më të mirë shqiptarë, nën drejtimin e së cilit janë shumë emra të njohur të muzikës shqiptare, por më parë Fatoni ka qenë në një lidhje sentimentale dhe profesionale me Era Istrefin. Mirëpo ata u ndanë dhe Fatonin e kanë bërë disa herë të lidhur me femra të ndryshme të showbizit shqiptar, e fundit ishte Alesia Noka, mirëpo nuk është se ka patur ndonjë konfirmin zyrtar.

Fatoni është gjithashtu menaxheri i Ledrit, por ky i fundit i ka publikuar një foto ku shfaqet me dy femra në krevat.

Kjo nuk i pëlqeu Fatonit dhe mori hak duke zbuluar që Ledri po shoqërohet nga një femër në pushime në Greqi. Ai ka bërë zoom foton që ka publikuar Ledri dhe në syzet e tij reflektohet një femër, e cila i ka bërë foton reperit shqiptar. Ledri e pranon që është me pushime në Greqi, por fton Fatonin të tregojë se ku është. Ai i thotë që kur ta zbulojë Ledri femrën që po e shoqëron edhe ai do zbulojë femrat e tij që mesa duket qenkan të njohura ndërkombëtarisht.