“Për shtatë palë qejfe!”, këngëtari i njohur shqiptar i publikon foton lakuriq nga vaska këngëtares shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
“Për shtatë palë qejfe!”, këngëtari i njohur shqiptar i publikon foton lakuriq nga vaska këngëtares shqiptare (FOTO)

“Për shtatë palë qejfe!”, këngëtari i njohur shqiptar i publikon foton lakuriq nga vaska këngëtares shqiptare (FOTO)

Evi Reçi e kemi parë gjithmonë në rolin e këngëtares e tashmë edhe si gazetare në La Republica apo moderatore në Radio Firenze.

Pak muaj më parë, ajo u ngjit në skenën e Kënga Magjike me “Dorëzohu” që mori mjaft pëlqime nga publike, ama nga votimet e artistëve nuk mundi të presë një biletë në finale.

Tashmë, Evi është rikthyer por jo në profesionin e saj, si këngëtare a gazetare, por aktore.

Ne kemi mësuar se këngëtarja e njohur do të jetë pjesë e klipit më të ri të Dren Abazit, “Déjà vu”, që pritet të dalë në datën 10 prill.

Vetë Dreni ka postuar një foto, ku Evi shfaqet brenda një vaske dhe me një gotë shampanje.

Dhe me kaq sa mund të kuptojmë, duket se klipi do të jetë mjaft i këndshëm për t’u parë.