ORINDA LARGOHET NGA “TV KLAN”? Moderatorja fotografohet me drejtoreshën e njohur – AlpeGossip
ORINDA LARGOHET NGA “TV KLAN”? Moderatorja fotografohet me drejtoreshën e njohur

ORINDA LARGOHET NGA “TV KLAN”? Moderatorja fotografohet me drejtoreshën e njohur

Moderatorja shumë e dashur për publikun e që prej shtatorit u bë pjesë e TV Klan, Orinda Huta është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave sot pas disa fotove ku shfaqet me drejtoreshën e Teatrit të Operës, Zana Çelën.

Në fotot e publikuara nga “Tiranapost.al”, Orinda dhe Zana shfaqen duke biseduar teksa moderatorja mban në dorë disa letra.

Burime për “Tiranapost.al”, takimi mes tyre nuk ka pasur lidhje me emisionin “Jo vetëm modë”, por një projekt që akoma nuk është bërë i ditur.

Kaq është bërë shkak të përflitet se Orinda po largohet nga TV Klan për një projekt të ri, por këto mbeten akoma në kuadrin e thashethemeve.