FANSAT E GJYKOJNË PËR TË SHKUARËN/ Offset i del në mbrojtje Cardi B – AlpeGossip
FANSAT E GJYKOJNË PËR TË SHKUARËN/ Offset i del në mbrojtje Cardi B

FANSAT E GJYKOJNË PËR TË SHKUARËN/ Offset i del në mbrojtje Cardi B

Pasi Cardi B foli publikisht për të shkuarën e saj si stripstise, shumë fansa reaguan keq dhe filluan ta kritikonin. Megjithatë Cardi ka treguar se ndjehet krenare për punën që ka bërë dhe për më tepër së fundmi ka marrë edhe mbështetjen e partnerit të saj, Offset. Në disa postime në ‘Twitter’, reperi ka shkruar se nuk arrin të kuptojë se si Cardi B e urrejnë të njëjtët persona që edhe motivohen nga suksesi i saj. Gjithashtu ai i paralajmëroi ndjekësit e tij që të kenë kujdes me njerëzit që i rrethojnë dhe të mësojnë se suksesi vjen me urrejtjen. Pavarësisht se Cardi B dhe Offset kanë pasur probleme të shumta me marrëdhënien e tyre, në çdo rast i kanë dalë në mbrojtje njëri-tjetrit. Kujtojmë se pak kohë më parë ata i dhanë fund lidhjes, por vendosën të riktheheshin sërish bashkë pas disa javësh