Kush është babai i vajzës së Kylie Jenner? Veprimi i truprojës ngre sërish dyshimet (FOTO) – AlpeGossip
Kush është babai i vajzës së Kylie Jenner? Veprimi i truprojës ngre sërish dyshimet (FOTO)

Kush është babai i vajzës së Kylie Jenner? Veprimi i truprojës ngre sërish dyshimet (FOTO)

Një nga lajmet që u përhap brenda pak minutash në rrjet pak javë më parë, ishte se vajza e Kylie Jenner nuk kishte baba Travis Scott, por truprojën Tim Chung.

E gjitha nisi pasi u përhapën fotot e këtij të fundit, të cilat bënë më pas përdoruesit e rrjeteve sociale të dyshonin për të atin e voshëlues Stormi.

Ngjashmëria mes Tim dhe vajzës së Kylie është e dukshme, por ajo dhe partneri i saj përgënjeshtruan thashethemet, duke thënë se një fëmijë kaq muajsh mund t’i ngjajë kujtdo.

 

 

Por truproja shtoi akoma më shumë dyshimet me veprimin e tij të fundit. I pyetur nga gazetarët, në vend që ta mohonte, Tim buzëqeshi dhe tha: “Nuk mund të përgjigjem”.