HARROJENI BRUNE/ Andrra Destani bën ndryshimin drastik në pamje, as Sinani s’do e njohë më (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI BRUNE/ Andrra Destani bën ndryshimin drastik në pamje, as Sinani s’do e njohë më (FOTO)

HARROJENI BRUNE/ Andrra Destani bën ndryshimin drastik në pamje, as Sinani s’do e njohë më (FOTO)

Andrra Destani ka fituar një vëmendje të madhe që prej ditës kur u zbulua lidhja e saj me Sinanin e deri më sot vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara dhe më të dashura për publikun.

Ditën e sotme Andrra ka bërë një ndryshim drastik dhe të papritur në pamje dhe rezultatin e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Harrojeni brune, pasi Andrra është kthyer komplet në bjonde dhe kjo ngjyrë duket se i shkon shumë.

Në foton e postuar, Andrra ka marrë komplimenta të shumta teksa në pamje të parë është e vështirë ta njohësh për shkak të ndryshimit të madh.