“NUK E DI”/ Publikohen pamje nga videoklipi i ri, Era Istrefi mahnit me pamjen (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E DI”/ Publikohen pamje nga videoklipi i ri, Era Istrefi mahnit me pamjen (FOTO)

“NUK E DI”/ Publikohen pamje nga videoklipi i ri, Era Istrefi mahnit me pamjen (FOTO)

Prej disa javësh fansat po presin me padurim që Era Istrefi të publikojë këngën e saj më të re që vjen në bashkëpunim me Norën. Ky është projekti i tyre i parë së bashku dhe mban titullin “Nuk e di”.

Era dhe Nora i kanë përfunduar xhirimet dhe videoklipi do të publikohet në fund të këtij muaj.

Së fundmi po qarkullon në rrjete sociale edhe kjo foto ku Era shfaqet e veshur me latex rozë, pamje me të cilën do e shohim në klipin e ri.

Ndërkohë “Prive” ka publikuar edhe disa pamje nga videoklipi i ri i Erës ku ajo shihet duke xhiruar me këtë veshje rozë teksa kërcen para kamerës.